• معاون سازمان صنعت آذربایجان غربی اعلام‌کرد:

   ثبت یک هزار و 339 انبار کالا در سامانه جامع

   ثبت یک هزار و 339 انبار کالا در سامانه جامع

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هشت هزار و 998 انبار در استان موجود است که از این تعداد یک هزار و 339 انبار کالا در سامانه جامع بارگزاری این سازمان ثبت شده است و اقلام موجود در آن به صورت مستمر رصد می شود.

   به گزارش شاتا، محمد دهقان تصریح کرد: 2 هزار و 600 مورد بازرسی از ابتدای سال جاری تاکنون از این انبارها صورت گرفته و 49 مورد تخلف در حوزه انبارداری شناسایی شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالاهای کشف شده در حوزه انبارداری 317 میلیارد ریال است، ادامه داد: این تخلف ها با عناوین احتکار، اعلام نکردن موجودی و گران فروشی جهت رسیدگی به مراجع قانونی ارجاع شده است.
   وی اضافه کرد: پرونده های تخلف مربوط به کالاهای برنج، ماکارونی ، پکیج ، انواع شوینده ها، روغن نباتی، تخم مرغ، شکر ، حبوبات و روغن موتور و لاستیک خودرو است.
   دهقان بیان کرد: این مراکز شامل انبارها، مراکز انباشت کالا، سیلوها، سردخانه‌ها، واحدهای تولیدی، کارخانه ها، معادن، اصناف و مزارع کشاورزی است که باید همه ورودی و خروجی های خود را در این سامانه ثبت کنند.
   دهقان اعلام کرد: سامانه جامع انبارها و مراکزنگهداری کالا از سال گذشته به همت این سازمان به منظور بررسی هر چه بهتر مراکز نگهداری کالاها شروع به کار کرده است.
   وی ادامه داد: در راستای رفع التهاب و آرام سازی فضای بازار کمیته مشترک مبارزه با احتکار و قاچاق کالا و ارز با پلیس آگاهی آذربایجان غربی، بسیج اصناف و فعالان اقتصادی، اداره اطلاعات سپاه، اداره کل تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان تشکیل شده و بازدیدهای مشترک در حال انجام است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: