• تجلیل از ۳۵ صادرکننده برگزیده ملی و استانی

   تجلیل از ۳۵ صادرکننده برگزیده ملی و استانی

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن تجارت آذربایجان شرقی گفت: مراسم تجلیل از واحدهای برگزیده تولیدی صادراتی استان همزمان با همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی و با حضور مسولان ملی و استانی برگزار می شود .

   به گزارش شاتا، غلامعلی راستی ضمن اعلام این خبر افزود: طبق روال سال‌های گذشته روند ثبت نام واحدهای تولیدی صادراتی استان بر اساس زمانبندی اعلام شده از سوی سازمان توسعه تجارت آغاز و در نهایت بر اساس بیشترین امتیاز ، ۳۰ واحد برگزیده استان انتخاب شد .

   وی ادامه داد: در این مراسم از سه واحد تولیدی صادراتی ممتاز و نمونه ملی و همچنین ۲ واحد برتر استانی نیز تقدیر خواهد شد.

   وی با اعلام این مطلب که در طول مدت دو ماهه ثبت‌نام، 54 واحد تولیدی صادراتی مدارک به دبیرخانه ارسال کرده اند، اظهار‌داشت: از این تعداد ۳۰ واحد تولیدی به ترتیب امتیازهای کسب شده ردیف های یک تا سی را به خود اختصاص دادند .

   راستی در خصوص شاخص‌های انتخاب واحد های صادراتی نیز گفت: این شاخص ها در دو قالب عمومی و اختصاصی مورد بررسی قرار گرفت .

   وی در آمد ارزی حاصل از صادرات ، حفظ و توسعه بازارهای هدف و فعالیتهای بازاریابی ، مهارت فنی و تخصصی شرکت در امر صادرات ، عضویت در تشکل صادراتی را جز شاخص های عمومی انتخاب صادرکننده برگزیده استان برشمرد و ادامه داد: تنوع و خلاقیت و نوآوری در بسته بندی ، تنوع اقلام صادراتی و خدمات پس از فروش در اغلب گروه‌های کالایی جز مهمترین شاخص های اختصاصی محسوب می شود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: