• ارائه خدمات آزمایشگاهی زیست محیطی به صنایع سمنان

   ارائه خدمات آزمایشگاهی زیست محیطی به صنایع سمنان

   رئیس اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: واحدهای صنعتی و معدنی از خدمات آزمایشگاهی زیست محیطی و بهداشت حرفه ای بهره مند می شوند.

   به گزارش شاتا، اسدالله صفری با اعلام این خبر افزود: مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران آماده ارائه خدمات مربوطه با تخفیف 20درصد به واحدهای صنعتی و معدنی می باشد.

   وی تصریح کرد: مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران زیر مجموعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است که در حوزه پژوهش و تحقیقات فرآوری مواد معدنی فعالیت می نماید و دارای آزمایشگاه های مختلف به همراه پایلوت نیمه صنعتی فرآوری مواد معدنی و کارگاه ساخت تجهیزات معدنی است.

   رئیس اداره بهداشت ، ایمنی و محیط زیست سازمان صمت استان سمنان خاطرنشان کرد: یکی از آزمایشگاه های این مرکز، آزمایشگاه محیط زیست و بهداشت حرفه ای است که به منظور ارایه خدمات در حوزه محیط زیست و بهداشت حرفه ای (شامل بیماری های شغلی، اسپیرومتری، اودیومتری، آلودگی های صوتی ، هوا، آب و خاک و سایر آزمایش های مرتبط) از سال 86 ایجاده شده است و با دارا بودن تجهیزات پیشرفته آنالیز و کادر مجرب و متخصص آزمایشگاهی به عنوان یکی از معتبرترین آزمایشگاه های محیط زیست و بهداشت حرفه ای در سطح کشور فعالیت می نماید.

   اسدالله صفری اظهار داشت: این مرکز آماده ارائه خدمات مربوطه با تخفیف 20درصد به واحدهای صنعتی و معدنی معرفی شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان است که علاقمندان می توانند تا پایان سال جاری با مراجعه به اداره بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی سازمان از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: