• انقعاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان حمایت و سازمان ملی استاندارد

   انقعاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان حمایت و سازمان ملی استاندارد

   انقعاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان حمایت و سازمان ملی استاندارد

   تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان ملی استاندارد به منظور گسترش همکاری های آتی منعقد شد

   به گزارش شاتا با حضور سیدمحمود نوابی معاون وزیر و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و نیره پیروزبخت تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان ملی استاندارد به منظور گسترش همکاریهای آتی منعقد شد.

   براساس این گزارش در این تفاهم نامه، راهکارهای توسعه همکاری های فیمابین، برپایه تفاهم نامه ای که در سال 1394بین دو سازمان به امضاء رسیده بود مورد تاکید طرفین قرار گرفت و در این راستا طرفین بر ضرورت اجرای توافقات تاکید کردند.

   مطابق این تفاهم نامه مقرر شد؛ همکاری و مشارکت در امر آموزش، ارتقای سطح تعاملات با ادارات کل استاندارد استانها با محوریت گشتهای مشترک، مبارزه با کالاهای قاچاق و تقلبی، صیانت از کالاهای مشمول استاندارد، کنترل کیفیت کالاها و خدمات، نمونه برداری و آزمون موارد مشکوک، افزایش کیفیت بدون الزام به افزایش قیمت متضمن حمایت هدفمند و توامان از جریان تولید و مصرف در دستور کار طرفین قرار گیرد.

   شایسته ذکر است، این تفاهم نامه به مدت ۵ سال قابل اجرا است و طرفین ملزم و متعهد هستند برای تحقق آن مساعی و اهتمام همه جانبه ای را معمول نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: