• قبادی مطرح کرد:‌آشنایی رحمانی با راهکارهای اجرایی مقاوم سازی اقتصاد کشور

   قبادی مطرح کرد:‌آشنایی رحمانی با راهکارهای اجرایی مقاوم سازی اقتصاد کشور

   قبادی مطرح کرد:‌آشنایی رحمانی با راهکارهای اجرایی مقاوم سازی اقتصاد کشور

   مدیرعامل‌شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران با اشاره به سوابق رضا رحمانی در کمیسیون صنایع مجلس ، اتاق بازرگانی، ستاد اقتصاد مقاومتی و عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدگفت:رحمانی به خوبی با مسائل، مشکلات و دیدگاه های بخش خصوصی و راهکارهای مقاوم سازی اقتصاد کشور برای رونق اقتصاد و صنعت کشور آشنایی دارد.

   به گزارش شاتا ، عباس قبادی با اشاره به این نکته گفت: رحمانی به واسطه حضور در مجلس و به علت جلسات متمادی که در ارتباط با مشکلات بخش صنعت و معدن با کارشناسان، مدیران و متخصصان وزارتخانه های اقتصادی داشته تجربیات زیادی اندوخته‌است و با همه مسائل مربوط به صنعت، معدن و تجارت و بخش تولید آشنایی کامل دارد

   به گفته مدیرعامل‌شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران انتخاب وزیر پیشنهادی صنعت،معدن وتحارت به عنوان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دوره های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی به خوبی نشان می دهد که تا چه حد از لحاظ توانایی، تجربه و انعکاس خواسته های مردم دلاور و غیور آذربایجان مورد تأیید و اعتماد بوده اند.

   قبادی در ادامه با اشاره به آشنایی رحمانی با مسائل و مشکلات حوزه تولید اضافه کرد:‌ عضویت رحمانی به عنوان جانشین وزیر در ستاد اقتصاد مقاومتی و عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سبب شده است که از نزدیک با مسایل و مشکلات بخش تولید و راهکارهای اجرایی که برای مقاوم سازی اقتصاد کشور باید به مرحله اجرا درآید کاملاً آشنا شده و به گنجینه‌ای از اطلاعات و دانش تخصصی مورد نیاز وزارت صمت دسترسی پیدا کند.

   وی همچنین سابقه عضویت رحمانی در اتاق بازرگانی را پل ارتباطی وزارت صمت و بخش خصوصی معرفی کرد و توضیح داد: عضویت در اتاق بازرگانی باعث شده است که رحمانی به خوبی با مسائل، مشکلات و دیدگاه های بخش خصوصی و راهکارهای این بخش برای رونق اقتصاد و صنعت کشور آشنایی داشته باشد .

   به گفته قبادی، یکی دیگر از مزایای انتخاب رحمانی به عنوان گزینه مناسب برای تصدی‌گری وزارت صنعت تحصیلات مرتبط ایشان با صنعت است.

   وی ضمن بیان این نکته تصریح کرد: تحصیلات رحمانی، در مقطع دکتری از دانشگاه صنایع و معادن ایران کاملاً با سمتی که احراز خواهد کرد ارتباط دارد. از طرف دیگر او کارشناس ارشد مدیریت دولتی است و به همین واسطه با تمام مسائل مدیریتی آشنایی کامل دارد، علاوه بر آن وی دوره‌های تخصصی مدیریت استراتژیک سازمان مدیریت صنعتی را نیز گذرانده‌است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: