• سیاست بانک صنعت ومعدن درحمایت از تولید تغییر نمی کند

   سیاست بانک صنعت ومعدن درحمایت از تولید تغییر نمی کند

   سیاست بانک صنعت ومعدن درحمایت از تولید تغییر نمی کند

   سیاست بانک صنعت ومعدن درحمایت از تولید تغییر نمی کند

   به گزارش «شاتا» از بانک صنعت و معدن، «قربان دانیالی» در این مراسم که به مناسبت روز ملی صنعت و معدن برگزار شد افزود : بانک ما همواره در کنارصنعتگران است و تلاش می کند تا مشکلات آنان را حل کند.
   وی در بخش دیگری از سخنان خود شناخت کامل رؤسای ستادی و شعب نسبت به قانون بودجه ابلاغ شده را ضروری دانست و گفت : در این قانون تکالیف و فرصتهایی براِی تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی منظور شده که باید به فوریت پیگیری و با دقت مورد اجرا واقع شود.
   وی تصریح کرد : ما به عنوان یک بانک توسعه ای کمتر از دیگر بانک ها به دنبال سود هستیم ، ما باید منابع ارزان قیمت به دست آورده و در اختیار کارآفرینان قراردهیم .
   دانیالی در ادامه گفت : ما به دنبال آن هستیم که به سهم خود هزینه تولید را کاهش دهیم و برای این کار ضروری است که در مسیر سرعت بخشی و سهولت فرایندها و تبیین راهکارهای مناسب برای مشتریان بکوشیم .
   مدیرعامل بانک صنعت ومعدن ادامه داد : همه مدیران و رؤسای این بانک باید برای جذب نقدینگی تلاش کنند تا ما بتوانیم بیش از پیش از تولید کنندگان و کارآفرینان کشور حمایت کنیم .
   در ادامه این نشست فرحی عضو هیأت مدیره بانک صنعت ومعدن با اشاره به ضابطه های موجود در قانون بودجه سال جاری بر پیگیری شعب بانک برای وصول مطالبات تأکید کرد.
   نعمت اللهی عضو دیگر هیأت مدیره این بانک سخنران دیگر نشست بود که خواستار جدیت بیش از پیش شعب برای تکریم مشتریان و همکاری با صنعتگران و کارآفرینان کشور شد.
   یادآور می شود در انتهای مراسم یاد شده ، حاضران به بحث و تبادل نظر در خصوص شیوه های ارتقاء سطح خدمت رسانی به تلاشگران بخش صنعت و معدن پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: