• رئیس اداره نظارت سازمان صمت استان سمنان تاکیدکرد:

   اجتناب واحدهای صنفی از افزایش غیر منطقی کالا و خدمات

   اجتناب واحدهای صنفی از افزایش غیر منطقی کالا و خدمات

   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: مردم و مصرف کنندگان به عنوان بازوان تاثیرگذار اجتماعی در حوزه نظارت بر بازار هستند .

   به گزارش شاتا ، مهدی یحیایی در حاشیه بازرسی از چند واحد صنفی در سطح عرضه با بیان این مطلب افزود: مردم باید کالاهای ضروری و اساسی خود را از واحدهای های قانون مدار و مشتری محور که در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان از قانون و مقررات تمکین می کنند تهیه نمایند و از خرید کالا از واحدهای متخلف که با استمرار تخلف پرونده تعزیراتی خود را سنگین تر می کنند اجتناب کنند.

   وی با اشاره به شرایط حساس کنونی بازار تصریح کرد: تبلیغ محصولات و کالا برخلاف واقع ، حراج غیرقانونی ، اختفاء و امتناع از عرضه کالا ، فروش اجباری کالا و خدمات ، گرانفروشی ، کم فروشی ، تقلب و احتکار از مهمترین تخلفات صنفی در سطح عرضه می باشد که مصرف کنندگان می توانند در صورت مشاهده مراتب را با سامانه 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اعلام کنند.

   مهدی یحیایی اظهار داشت: با توجه به ایام پایانی سال و براساس تاکیدات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، به کلیه واحدهای صنفی اخطار داده می شود که از هرگونه افزایش غیر منطقی کالا و خدمات اجتناب نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: