• ریس سازمان صمت استان فارس خبرداد:

   رفع دغدغه دانشجویان در مجموعه فعالیت های تحقیقاتی ، پژوهشی و صنعتی

   رفع دغدغه دانشجویان در مجموعه فعالیت های تحقیقاتی ، پژوهشی و صنعتی

   نشست پرسش و پاسخ بسیج دانشجویی فارس (در مرکز مطالعات اقتصادی دانشگاه صنعتی شیراز ) در خصوص نقش وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سلسله پیگیری های مباحث پایش اقتصادی ( پرسمان پیشرفت ) با حضور رییس سازمان صمت استان فارس برگزار شد.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در این جلسه گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه صنعت،معدن وتجارت نظیر میزان سرمایه گذاری ها ، تعداد واحدهای صنعتی ، معدنی و تجاری ، میزان ثبت سفارش ، افزایش صادرات و رشد مراکز دانش بنیان را ارائه کرد.

   علی همتی با اشاره اهداف وزارت صمت اظهارداشت: وزارت صنعت ، معدن و تجارت حوزه ای اقتصادی و نظارتی است که سرمایه گذار را هدایت و سرمایه گذاری ها را در رسیدن به اهداف تولیدی و صنعتی جهت دستیابی به زیرساختهای لازم ، آب و برق و گاز، گمرک ،دریافت زمین و اخذ تسهیلات و.... مدیریت می کند.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در خصوص رفع دغدغه دانشجویان در مجموعه فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی و آینده نگری در مباحث مرتبط با رشته واشتغال آنها تصریح کرد: طی تفاهمنامه ای با دانشگاه صنعتی شیراز بنام "طرح پل" که دبیرخانه آن در سازمان واقع در چهار راه اردیبهشت ساختمان برادران شهید ایزدی مستقر است ، آماده پذیرش وحضور دانشجویان عزیز در خصوص پرداختن به مباحث تحقیقاتی و پژوهشی در مجموعه فعالیتهای مد نظر خود و نیز مسایل اقتصادی جهت رشد ورونق بیش از پیش و استحکام بهتر ارتباط صنعت ودانشگاه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: