• برگزاری کمیته تخصصی ایمنی وزارت صمت در سازمان صنایع کوچک

   برگزاری کمیته تخصصی ایمنی وزارت صمت در سازمان صنایع کوچک

   برگزاری کمیته تخصصی ایمنی وزارت صمت در سازمان صنایع کوچک

   دومین جلسه کمیته تخصصی ایمنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با محوریت بررسی رئوس و شاخص های ارزیابی سازمانهای وابسته در حوزه فعالیت‌های HSEE در سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

   به گزارش شاتا، در این جلسه که در سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد، مدیران و کارشناسان سازمان‌های صنایع کوچک ، ایمیدرو، زمین شناسی و اکتشافات معدنی، صمت استان تهران و سایر سازمانهای وابسته و تابعه و مدیران مربوطه از دفتر HSEE وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند.

   مدیر ایمنی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در این جلسه ضمن معرفی سازمان متبوع خود، مهمترین عملکردها و برنامه های سازمان را در حوزه HSEE تشریح کرد.

   همایون توفیقی همچنین نحوه ارزیابی وعملکرد شرکتهای تابعه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شاخص های آنها در حوزه HSEE در دو بعد مجمع عملکرد شرکتها و سایر روشهای مورد ارزیابی که هم اکنون در این سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرد را برای اعضای کمیته تبیین کرد.

   شایان ذکر است که یکی از دستاوردهای این کمیته ، شاخص های ارزیابی عملکرد مدیران شهرکها و نواحی صنعتی و شرکتهای خدماتی در حوزه فعالیت HSEE بود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: