• ۲۹۸ واحد تولیدی سمنانی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید

   ۲۹۸ واحد تولیدی سمنانی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۲۹۸ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در سال ۹۷ شده اند.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی در یکصد و بیست و سومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: با توجه به ابلاغ بسته حمایتی تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ و با آغاز ثبت نام از واحدها ، تا کنون ۲۹۸ واحد تولیدی در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند.

   وی افزود: از این ۲۹۸ واحد ثبت نام شده ، با کارشناسی در کمیته بررسی تسهیلات و تامین مالی بنگاه های تولیدی ، ۸۰ واحد جهت دریافت ۲۹۳۶ میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده اند که ۵۴ واحد مربوط به بخش صنعت و ۲۶ واحد نیز مربوط به بخش کشاورزی است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به تخصیص سهمیه پرداختی تسهیلات بانکهای عامل اظهار داشت: بانک ها در راستای حمایت از تولید داخلی و بهبود محیط کسب و کار و ایجاد و تثبیت اشتغال ، در تحقق تعهد سهمیه پرداختی تلاش کنند.

   این مقام مسئول تصریح کرد: در این نشست و با تصمیم اعضای کارگروه با پرداخت تسهیلات به ارزش ۶۰۳ میلیارد ریال به ۴۳ واحد تولیدی استان موافقت شد که با پرداخت تسهیلات به این واحدها برای ۳۵ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

   بهروز اسودی با اشاره به دیگر دستور کار این نشست اذعان کرد: در این جلسه پیرامون تخصیص و توزیع سهمیه پرداختی تسهیلات به بانکهای عامل استان بحث و تبادل نظر شد که با تصویب اعضا سهم ۱۱ هزار میلیارد ریالی تسهیلات سال ۹۷ با بانکها تخصیص داده شد.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان از بررسی مشکلات بانکی و زیربنایی دو واحد تولیدی در این نشست خبر داد و اذعان کرد: در بخش رفع موانع تولید این کارگروه تا کنون مشکلات ۶۳۴ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع ۱۵۰۸ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: