• رئیس هیئت عامل ایدرو: صنایع استراتژیک در دوران تحریم ها مشکلی نخواهند داشت

   افتتاح هجدمین نمایشگا صنعت

   رئیس هیئت عامل ایدرو: صنایع استراتژیک در دوران تحریم ها مشکلی نخواهند داشت

    رئیس هیئت عامل ایدرو: صنایع استراتژیک در دوران تحریم ها مشکلی نخواهند داشت

   معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: باوجود تحریم‌ها، مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک نخواهیم داشت.

   به گزارش شاتا، منصور معظمی در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت در جمع خبرنگاران با اشاره به تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران گفت: ما با تحریم‌ها بیگانه نیستیم و اولین بار نیست که دچار تحریم شده‌ایم اما به طور قطع این توانمندی‌ها به ما در دوران تحریم کمک خواهد کرد.

   وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط دولت و با تصمیمات بسیار خوبی که در شورای هماهنگی سران قوا انجام شده فکر نمی‌کنم مشکل جدی در مورد صنایع استراتژیک داشته باشیم.

   معظمی همچنین گفت : با تصمیماتی که دولت در مورد واردات کالا اتخاذ کرده و محدودیتی که برای واردات حدود 1400 قلم کالا در نظر گرفته به طور قطع برای کالاهایی که در داخل کشور ساخته می‌شوند ،مشابه خارجی آن ها وارد کشور نخواهد شد.

   رئیس هیئت عامل ایدرو ایدرو تصریح کرد: آنچه که در بازار در مورد کالاهای وارداتی که در داخل ساخته می‌شود دیده می‌شود مربوط به گذشته و ثبت سفارش‌های قبلی است.

   هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت امروز با حضور و مشارکت بیش از 560 شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 11 کشور خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.این نمایشگاه بین‌المللی صنعت از 21 تا 24 مهرماه از ساعت 9 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: