• در راستای تنظیم بازار صورت گرفت؛

   توزیع 63تن گوشت در استان آذربایجان غربی

   توزیع 63تن گوشت در استان آذربایجان غربی

   دهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی به ریاست رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد.

   به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری در دهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به توزیع 63تن گوشت گوسفند و مرغ در استان گفت: طبق هما هنگی های صورت گرفته فی مابین اعضای ستاد تنظیم بازار استان اقدامات مناسبی در بحث بازرسی و نظارت بر نحوه خرید و توزیع و فروش کالاهای اساسی توزیع روغن نباتی و برنج توسط فروشگاه های بزرگ صورت گرفته است و این نظارت به صورت روزانه و مستمر و بدون تعطیلی انجام می گیرد.

   وی تصریح کرد: با هماهنگی امور پشتیبانی دام سازمان جهاد کشاورزی استان، در طی هفته گذشته مقدار 13 تن گوشت گرم گوسفندی وارد و با اولویت پخش گوشت مذکور به شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای و کوروش با قیمت مصوب 37500 تومان در سطح ارومیه و شهرستانهای تابعه توزیع شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی مقدار 50 تن گوشت منجمد جهت توزیع که، 25 تن برای مصرف عموم و 25 تن نیز برای مصارف دانشگاهی اختصاص و مابقی توسط فروشگاه های زنجیره ای برای عموم مردم اختصاص یافته و به محض تحویل در اختیار، آنها قرار خواهد گرفت .

   وی افزود: در خصوص توزیع لاستیک بین رانندگان ماشین آلات سنگین استان از تعداد 5421 حلقه لاستیک دریافتی تعداد 4617 حلقه توسط سازمان راهداری و تعداد 98 حلقه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان توزیع شده و مقدار 706 حلقه آماده توزیع، است.

   اسکندری اظهار داشت: در 15 روز اول مهر سالجاری بیش از 6350 بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی در سطح عرضه صورت گرفته که در طی این بازرسی ها 509 فقره پرونده تخلف با 541 عنوان تخلف به ارزش بیش از 111 میلیارد تومان پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

   وی بیان کرد: با مقایسه عملکرد فوق نسبت به مدت مشابه دو هفته قبل به ترتیب 24 درصد افزایش در بازرسی ها، 88 درصد افزایش در تشکیل پرونده ها را شاهد هستیم .

   وی افزود: عمده گزارش کالایی به ترتیب مربوط به انواع نان، روغن نباتی و خواروبار و نیز عمده گزارش خدمات به ترتیب مربوط به رستوران های غذاخوری و مشاورین املاک می باشد.

   در ادامه جلسه هرکدام از اعضای کارگروه تنظیم بازار گزارشاتی در خصوص نحوه اقدامات صورت گرفته در راستای بهبودی وضعیت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را ارائه نمودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1394240856171 seconds.
memoryUsage : 46455Kb