• برپایی یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران

   برپایی یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران

   برپایی یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران

   یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم‌ور محلات با حضور«معاون سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران» افتتاح شد.

   به گزارش شاتا ، فرشاد مقیمی در حاشیه این نمایشگاه گفت: نمایشگاه سنگ یکی از محصولات خدمات سازمان صنایع کوچک بوده که در فرایند توسعه خوشه ها شکل گرفته است.

   وی یکی از الزامات و نیازمندی های توسعه بازار را پرداختن به موضوع سنگ برشمرد و افزود: این نمایشگاه از نمایشگاههای خوب کشور است که هرساله برگزار می‌شود و از وظایف ما است تا با حضور در کنار این واحدها و شناسایی موانع ومشکلات ، آرایش آینده را براساس رفع این مشکلات تنظیم کنیم که در همین راستا مقرر شد نشست هایی با انجمن خوشه سنگ داشته باشیم.

   مقیمی تصریح کرد: خوشه ها در بحث فعالیت های پایانی نباید بعد از سه سال رها شوند و حتما باید ساز و کار مشخصی برای آنها تدوین و مشخص شود که در همین راستا به سازمان برنامه و بودجه پیشنهاداتی ارائه شده و در حال جمع بندی طرح مدلی دراین مورد هستیم تا بتوانیم پروژه جدیدی را به مجموع پروژه های توسعه خوشه ایی بعداز اتمام کار در نظر بگیریم.

   معاون سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از جمله نکات این موضوع را ایجاد انجمن ملی خوشه ها عنوان و تصریح کرد: اجرای این مهم زمینه ساز تبلور دستاوردهای بهتر خصوصا در توسعه صادرات به شمار می رود و یکی از الزامات حیات صنعت است .

   گفتنی است یازدهمین نمایشگاه سنگ ایران از 17 تا 20 مهرماه سال جاری در 10کیلومتری جاده محلات به شهر نیم ور برپا شده است .

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: