• متخصصان داخلی و خارجی حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر گرد هم می‌آیند

   همزمان با برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران؛

   متخصصان داخلی و خارجی حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر گرد هم می‌آیند

   متخصصان داخلی و خارجی حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر گرد هم می‌آیند

   سومین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر با اهداف بررسی چالش ها و موانع پیش روی سرمایه گذاران در سال های گذشته و راه کارهای بهبود فضای سرمایه گذاری و توسعه این انرژی ها در کشور با حضور جمعی از شرکت‌های ایرانی، اروپایی و آسیایی در عرصه توسعه فناوری‌های مرتبط با انرژی‌های نو و تجدیدپذیر برگزار می‌شود.

   به گزارش شاتا برات قبادیان رییس سومین کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران در نشست خبری این رویداد اظهار داشت: در این رویداد متخصصان، سازمان ها و فعالان حوزه انرژی های تجدیدپذیر کشور ومحققانی از کشورهای هند والمان گرد هم جمع می شوند تا آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار دهند.
   قبادیان ادامه داد: امروز اهمیت توسعه فناوری بر کسی پوشیده نیست چرا که بدون داشتن فناوری نمی توان از منابع مختلف همچون تجدیدپذیر استفاده کرد. پس برگزاری این کنفرانس می تواند از جنبه کاربردی کردن علم و فناوری در حوزه انرژی نیز دارای اهمیت زیادی باشد.

   معاون پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه امروز حوزه انرژی های تجدیدپذیر قابل رقابت با منابع فسیلی است، گفت: 25 سال پیش هزینه تولید 1 کیلووات برق از نیروگاه های بادی 25 برابر نیروگاه های مرسوم بود اما توسعه این حوزه در این سال ها آن را رقابت پذیر کرده است. پس حضور متخصصان برجسته داخلی و خارجی کمکی برای حرکت در مسیر بومی کردن فناوری ها در این حوزه است.

   لازم به ذکر است این کنفرانس با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت،آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر(آیرینا)، ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی، ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی، وزارت نیرو، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، سازمان حفاظت محیط زیست، شهرداری تهران در تاریخ ۱۷ و ۱۸ مهرماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد . علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت irec.irrea.ir مراجعه نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: