• اتمام پروژه فاز 14 پارس جنوبی و پرداخت مطالبات پیمانکاران‌ فاز های 17 و 18

   اولویت های‌ شرکت IPMI تشریح شد

   اتمام پروژه فاز 14 پارس جنوبی و پرداخت مطالبات پیمانکاران‌ فاز های 17 و 18

    اتمام پروژه فاز 14 پارس جنوبی و پرداخت مطالبات پیمانکاران‌ فاز های 17 و 18

   مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران بر اتمام پروژه فاز 14 پارس جنوبی ، پرداخت مطالبات پیمانکاران فاز های 17 و18 و توسعه بازار تاکید کرد .

   به گزارش شاتا، حسن بویری در مراسم تودیع و معارفه مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار این شرکت با اشاره به سه الویت کاری شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران گفت : الویت اول اتمام پروژه فاز14 پارس جنوبی است با توجه به پیشرفت خوب پروژه که بسیار مورد توجه مقامات کشور قرار گرفته است .

   بویری الویت دوم را تسویه حساب با پیمانکاران فازهای 17و18 پارس جنوبی عنوان کرد و گفت: بدلیل عدم تزریق پول توسط کارفرما نتوانستیم با کلیه پیمانکاران تسویه حساب کنیم لذا باید ظرف چند ماه آینده بخشی از مطالبات پیمانکاران را تامین نمائیم.

   مدیرعامل شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران ، توسعه بازار را الویت سوم شرکت ذکر کرد و با تاکید بر گسترش واحد توسعه بازار جهت ورود به پروژه های جدید گفت: باید سعی کنیم فعالیت های واحد توسعه بازار بیش از پیش گردد تا بتوانیم برای ماندگاری شرکت حداقل یک پروژه 500 میلیون دلاری عقد قرارداد نمائیم.

   شرکت IPMI به عنوان یک شرکت پیمانکار عمومی از شرکت های عضو کنسرسیومی است که به راهبری ایدرو متولی توسعه فاز 14 پارس جنوبی را برعهده دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 3.0669319629669 seconds.
memoryUsage : 43092Kb