• شناسایی 103 واحد متخلف در طرح نظارتی استان گلستان

   شناسایی 103 واحد متخلف در طرح نظارتی استان گلستان

   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از شناسایی 103 واحد متخلف صنفی، خدماتی در طرح نظارتی خدمات سفر( ویژه تابستان سال جاری) در سراسر شهرهای استان گلستان توسط بازرسین این سازمان خبر داد.

   به گزارش شاتا ،علی اصغر اصغری بابیان مطلب فوق عملکرد بازرسان این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و شهروندان، برقراری امنیت اقتصادی و ایجاد فضای روانی مطلوب برای مسافران و شهروندان رابسیار موثر و مفید دانست و گفت، در همین راستا برگزاری اقدامات نظارتی لازم از قبیل انجام بازرسی ها و اجرای گشت های مشترک با دستگاه های مرتبط با موضوع نظارت بر مراکز ارائه کننده خدمات سفر و اطلاع رسانی در خصوص ضرورت رعایت نرخ های مصوب و رعایت ضوابط بهداشتی و ... در دستور کار قرار بازرسین این سازمان قرار گرفت.

   اصغری با تاًکید بر اولویت وظایف ذاتی بازرسین در رسیدگی به تخلفات احتمالی و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و خدماتی با ارائه گزارشی از آمار پرونده های تنظیم شده برای متخلفان اقتصادی در طرح نظارتی ویژه خدمات سفر تابستان 1397 گفت: در این طرح که از تاریخ 15 تیر آغاز و تا 31شهریور ادامه داشت 1740 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و گردشگری درسطح شهرهای استان توسط بازرسان این سازمان انجام شد .

   وی افزود: از این تعداد 563 مورد در قالب گشت های مشترک با دستگاههای مرتبط (اداره کل تعزیرات حکومتی استان ، سازمان میراث فرهنگی ،اداره کل بهداشت، فرمانداری،علوم پزشکی، دامپزشکی، حمل و نقل و پایانه هاو اتحادیه های مربوط)بوده که در این بازرسی ها 103 واحد متخلف شناسایی و پرونده تخلف آنها به ارزش 1 میلیارد و 841 میلیون و 281 هزار و 559 ریال تشکیل و جهت صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: