• 1۸۰ میلیارد ریال ضمانت نامه برای واحدهای‌کوچک کرمانشاه صادر شد

   در6 ماهه ابتدای سال ؛

   1۸۰ میلیارد ریال ضمانت نامه برای واحدهای‌کوچک کرمانشاه صادر شد

   1۸۰ میلیارد ریال ضمانت نامه برای واحدهای‌کوچک کرمانشاه صادر شد

   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک گفت: واحدهای صنعتی آسیب دیده از زلزله استان کرمانشاه با ضمانت نامه های این صندوق، موفق شدند تسهیلات بازسازی خود را ، از بانک های عامل دریافت نمایند.


   به گزارش شاتا، محمد حسین مقیسه اعلام کرد: در سرپل ذهاب 32 واحد صنعتی فعال آسیب دیده اند که از این تعداد 27 واحد صنعتی به این صندوق مراجعه کردند.

   وی درجلسه ای که با حضور وزیرصنعت،معدن وتجارت واستاندار کرمانشاه برگزار شد ، گفت: هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ارائه ضمانت نامه برای 23 واحد صنعتی را مصوب کرد و تاکنون 19 واحد موفق به دریافت ضنات نامه از این صندوق شده اند.

   مقیسه افزود: ارزش ضمانت نامه های صادر شده برای واحدهای آسیب دیده از زلزله 120 میلیارد ریال می باشد که بیشترین این ضمانت نامه برای پست بانک صادر شده است.

   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت:واحدهای صنعتی آسیب دیده از زلزله به دلیل عدم توان ارائه وثیقه مورد پذیرش نظام بانکی نتوانسته بودند تسهیلات مورد نیاز خود را دریافت نمایند که با تلاش ویژه ای که صندوق انجام داد، این واحدها به پشتیبانی ضمانت نامه های صادر شده توانستند تسهیلات خود را دریافت نمایند.

   مقیسه در ادامه با اشاره به خدمات این صندوق در استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال 97 تا پایان شهریور ماه 29 فقره ضمانت نامه به ارزش بیش از 180 میلیارد ریال برای واحدهای صنعتی کوچک صادر شده است.

   وی خدمات به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از اهداف اصلی این صندوق بیان کرد و افزود: 85 درصد اصل و سود تسهیلات واحدهای صنایع کوچک در این مناطق نزد نظام بانکی را ضمانت می کنیم.

   مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: با توجه به وضعیت سرمایه این صندوق، اگر خواهان افزایش خدمات به مناطق محروم هستیم، باید تلاش شود تا افزایش سرمایه برای صندوق محقق شود تا با این افزایش توان ما بیشتر شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: