• رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان مطرح کرد:

   90صنعتگر در لیست دریافت تسهیلات 449 میلیارد تومانی رونق تولید

   90صنعتگر در لیست دریافت تسهیلات 449 میلیارد تومانی رونق تولید

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت طرح رونق تولید در استان در سالجاری گفت: با بازگشایی پرونده طرح رونق تولید در سال 97 در کمیته های ذیل کارگروه رونق تولید ، تعداد 90 درخواست جهت دریافت 449 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید بررسی و به تصویب رسیده است .

   به گزارش شاتا ، حسینقلی قوانلو در یکصد و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ضمن تسلیت حادثه تروریستی استان خوزستان ، گفت : امروز یک مشکلی برای کشور پیش آمده و همه باید کمک کنیم تا تولید استان آسیب نبیند و به سلامت از این آزمون نیز عبور کنیم .

   وی با بیان این که با توجه به رشد بالای قیمت ارز نیاز واحدهای تولیدی به سرمایه در گردش حداقل دو برابر سال گذشته شده است، افزود: منابع بانکی استان امسال رشد بسیار خوبی داشته بطوری که در این بخش استان گلستان جزو استانهای بسیار خوب کشور می باشد و از طرفی مصارف استان تنها 9 درصد رشد داشته و لذا در شرایط کنونی کشور از بانکهای استان توقع داریم که بیش از گذشته به کمک حوزه تولید بیایند .

   وی همچنین گفت: با توجه به وجود بازارهای موازی که توانایی کشش پول بسمت خود را دارند ، بانکها و دستگاههای نظارتی باید دقت و کنترل بیشتری بر هزینه کرد تسهیلات دریافتی واحدها داشته باشند .

   لازم به ذکر است در این جلسه مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی بررسی و دستورات لازم جهت رفع مسائل آنان صادر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: