• توجه به خانواده های ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است

   رییس هیات عامل ایمیدرو :

   توجه به خانواده های ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است

   توجه به خانواده های ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است

   رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: توجه به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است.

   به گزارش شاتا، مهدی کرباسیان در دیدار با ایثارگران ایمیدرو ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و با بیان این مطلب اظهار داشت: مردم و دولت باید به ارزش معنوی و اثری که خانواده شهدا و ایثارگران در سربلندی ایران داشتند توجه کنند چرا که توجه به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است.

   وی ادامه داد: فرهنگ توجه به ایثارگران و خانواده های آنها را همواره باید حفظ کرد.

   رییس هیات عامل ایمیدرو شهادت جمعی از هموطنان را در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفت و بیان کرد: طی این حادثه، تعدادی از هموطنان اعم از کودک، روحانی، جانباز، سپاهی، ارتشی و مردم عادی به شهادت رسیدند که این حاکی از یک ترور کور و توطئه هدایت شده علیه ایران است.

   کرباسیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر، بیش از هر زمان دیگری باید انسجام و وحدت ملی را حفظ کنیم تا بتوانیم از این بحران نیز عبور کنیم.

   وی ادامه داد: ملت ایران 39 سال پشت نظام و دولت ایستاد، بنابراین مسئولان نیز باید با درایت بیشتری در زمینه ایجاد رفاه و آسایش مردم عمل کنند.

   رییس هیات‌عامل ایمیدرو کسب عنوان سازمان برتر در جشنواره شهید رجایی را به ایثارگران ایمیدرو تبریک گفت و تصریح کرد: در سال گذشته، ایران بیش از 45 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی داشت که 22 درصد از این صادرات مربوط به حوزه معدن و صنایع معدنی بود. هرچند که با توجه به ظرفیت های موجود در ایران، هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

   وی افزود: در حوزه اکتشاف، 270 هزار کیلومتر مربع کار اکتشافی انجام شده است که می تواند آینده صنایع معدنی و اقتصاد را تا حدی تامین کند. این امر موجب ایجاد اشتغال و امید به زندگی در مناطق محروم شده است.

   در پایان این مراسم، کرباسیان از ایثارگران ایمیدرو تقدیر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: