• تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی

   تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی

   هشتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد .

   به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری در هشتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته فی مابین اعضای محترم ستاد تنظیم بازار استان اقدامات شایان ذکری در بحث بازرسی و نظارت بر نحوه خرید و توزیع و فروش کالا صورت گرفته است و این نظارت به صورت روزانه و مستمر و بدون تعطیلی انجام می گیرد.

   وی تصریح کرد: با هماهنگی با امور پشتیبانی دام سازمان مقدار 11تن گوشت قرمزگرم گوسفندی وارد و با اولویت پخش گوشت مذکور به شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای در سطح استان توزیع شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به بازگشایی مدارس نمایشگاه های عرضه و فروش لوازم التحریر و تجهزات تحصیلی در مرکز استان و شهرستان ها برگزار شد.

   وی افزود: جهت تامین پوشاک مدارس در استان 100 الی 120 هزار دست لباس توسط تولید کنندگان پوشاک با قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه گردید که 10 درصد از این تولیدات بصورت رایگان در اختیار مدارس قرار گرفت.

   اسکندری اظهار داشت: در شش ماهه سالجاری بیش از 89 هزار بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی در سطح عرضه صورت گرقته که در طی این بازرسی ها 3 هزارو 937 فقره پرونده تخلف با 4 هزارو 12 عنوان تخلف به مبلغ بیش از 4 هزار میلیون ریال پرونده تشکیل گردید و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

   ,وی بیان کرد: 14 نفر اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت کننده ارز دولتی در استان شناسایی شدند که از این تعداد 8 مورد بررسی نهایی گردیده، پرونده تخلف ارزی تشکیل شد.

   وی ادامه داد: 8 فقره تخلف صورت گرفته از اشخاصی که ارز دولتی از بانک مرکزی دریافت کرده بودند در حوزه واردات مواد غذایی، لوازم خانگی، ام دی اف، و غیره بود که اصلاً کالا وارد نکرده یا با قیمت ارز آزاد به بازار عرضه کرده اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: