• بیستم شهریور آخرین مهلت ثبت نام فولادی ها در بهین یاب

   بیستم شهریور آخرین مهلت ثبت نام فولادی ها در بهین یاب

   مهلت ثبت نام مصرف کنندگان فولادی در سامانه بهین یاب تا بیستم شهریور ماه می باشد و پس از آن تاریخ ، صرفا لیست های سامانه بهین یاب ملاک عمل می باشد.

   به گزارش شاتا، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: مصرف کنندگان محصولات فولادی و فلزات غیرآهنی با ثبت نام در بهین یاب می توانند از بورس خرید نمایند.

   عبدالرضا شاملی با اعلام این خبر افزود: مهلت ثبت نام مصرف کنندگان فولادی در سامانه بهین یاب تا بیستم شهریور ماه می باشدو پس از آن تاریخ ، صرفا لیست های سامانه بهین یاب ملاک عمل می باشد.

   وی افزود: با توجه به اینکه واحدهای تولیدی مصرف کننده واقعی فلزات به دلیل عدم خرید در سنوات گذشته از بورس کالا امروز نمی توانند از بورس خرید نمایند مقرر گردیده کلیه واحدهای صنعتی مصرف کننده محصولات فوق در سامانه بهین یاب ثبت نام کنند تا بتوانند از بورس خرید کنند.

   سرپرست معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم تصریح کرد: کلیه مصرف کنندگان محصولات فولادی موظف هستند تا بیستم شهریور ماه آخرین وضعیت خود را در سامانه بهین یاب وارد تا پس از بررسی های استانی و راستی آزمایی اطلاعات ، برای خرید به بورس کالا معرفی شوند.

   عبدالرضا شاملی اظهار داشت: قیمت پایه فولاد در بورس تعیین می شود و مصرف کنندگان محصولات فولادی می توانند از طریق بورس کالا ، کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند و واحدهای کوچک و واحدهایی که امکان خرید از بورس را ندارند می توانند به صورت مچینگ و طبق روال گذشته از واحدهای تولید کننده خرید کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: