• ثبت8300 انبار در سامانه جامع انبار زنجان

   ثبت8300 انبار در سامانه جامع انبار زنجان

   جلسه بررسی موضوعات و مشکلات سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالاها با حضور روسای ادارات شهرستانها و کارشناسان ثبت آماری سامانه مذکور و با ریاست دهقان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت برگزار گردید.

   به گزارش شاتا، دهقان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت گفت :سامانه جامع انبارها و مراکزنگهداری کالا در سال گذشته به همت همکاران ستادی وزارتخانه به منظور رصد هر چه بهتر مراکز نگهداری کالاها شروع به کار کرد .

   وی در ادامه افزود : در طول مدت ثبت انبار کالاها تعداد 8300 انبار در کل استان در سامانه جامع مذکور بارگزاری شده است و از اول شهریور ماه سال جاری مرحله دوم آمار گیری و ثبت کدپستی همراه با ادرس دقیق محل شروع شده است .

   وی گفت :22 قلم کالا مشمول سامانه اعلام موجودی می باشد و تمامی انبار دارها و بنکداران عمده فروشان ملزم به ثبت میزان موجودی آن هستند و در صورت مشاهده عدم دریافت اطلاعات موجودی کالا بدون هیچ مسامحه ای با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت .

   وی ادامه داد : به دلیل افت ارزش ریال نسبت به سایر ارزهای دیگر خصوصا دلار و دینار تجارت چمدانی ازسوی اتباع عراقی خود معضلی شده است و بسیار مشاهده میشود اتباع خارجی خصوصا اتباع اقلیم کردستان عراق به صورت روزانه به شهرهای سردشت پیرانشهر مهاباد و ... به منظور خرید مایحتاج مراجعه کرده و باعث کمبود هر چه بیشتر اقلام ضروری و اساسی خصوصا برنج و روغن و ... می شوند.

   وی در پایان از تمامی کارشناسان و روسای ادارات حاضر در جلسه به دلیل دقت در ثبت اطلاعات دقیق و بررسی و مبارزه با احتکار کالا و تشکیل به موقع جلسات تنظیم بازار تشکر و تقدیرکرد و گفت : منبعد هر ده روز یکبار بایستی نسبت به ثبت اطلاعات انبارها با توجه به فرمت جدید اقدام نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: