• در روز ملی صادرات :

   تقدیر از 12 صادرکننده نمونه استان گیلان

   تقدیر از 12 صادرکننده نمونه استان گیلان

   تقدیر از 12 صادرکننده نمونه استان گیلان

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا) ؛ «منوچهر صدفی» سرپرست معاونت توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت ،معدن و تجارت  استان گیلان با اعلام این مطلب ، افزود : 29 مهر ماه هر ساله روز ملی صادرات می باشد که در این روز مراسمی باشکوه در تهران در سطح ملی برگزار شده و در استانها این امر در نیمه اول آبانماه صورت می گیرد .
   وی درادامه افزود: در استان گیلان نیز این مراسم با حضور استاندار محترم و جمعی از مسئولان ارشد استانی و مسئولان وزارت  صنعت ، معدن و تجارت و نیز با حضور پرشور صادرکنندگان و تولیدکنندگان استان در تاریخ دهم آبانماه برگزار خواهد شد.
   صدفی تصریح کرد :  برنامه ریزیهای مربوط به برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های روز ملی صادرات در استان در ستاد گرامیداشت این مناسبت با عضویت ادارات و تشکلهای ذیربط صورت گرفته و در مراحل نهایی قرار دارد .
   صدفی در پایان گفت : تعداد 62  نفر در استان در شش ماهه اول امسال در بانک اطلاعات صادر کنندگان عضویت داشته اند و وجود برخی زیرساختها در استان گیلان نظیر راههای مواصلاتی ، بنادر ، مرز زمینی و دریایی ، و منطقه آزاد تجاری ، صنعتی انزلی از مهمترین عوامل بالقوه برای رشد صادرات در استان  گیلان است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: