• تدوین شیوه نامه همکاری صنعت با آموزش و پرورش استان کرمان

   تدوین شیوه نامه همکاری صنعت با آموزش و پرورش استان کرمان

   تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت شهرکهای صنعتی کرمان به منظور تاسیس دفتر ارتباط صنعت با آموزش و پرورش در شهرک صنعتی خضراء کرمان به امضا رسید.

   به گزارش شاتا رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در حاشیه این جلسه اعلام کرد: دوره آموزشی متوسطه بهترین زمان برای فراگیری و دفتر همکاری صنعت و آموزش و پرورش بهترین مکان برای پرورش نیروی متخصص جوان و برای مهارتهای متناسب با بازار کار که در نهایت منجر به افزایش کارایی و بهره وری می شود.
   حسینی نژاد ادامه داد امروزه واحدهایی موفق هستند که بتوانند با مطالعه و تحقیق و پژوهش و استفاده از نیروی کار ماهر، متخصص و دارای دانش استفاده کنند.
   وی افزود: تاسیس دفتر صنعت و دانشگاه زمینه ساز تربیت نیروی انسانی در راستای اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم با راه اندازی این دفتر بتوانیم از ظرفیتهای واحدهای صنعتی و دانش آموزان استفاده کنیم و آموزش و پرورش بتواند به اهداف خود در جهت مهارت آموزی دانش آموزان برسد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بتواند بر اساس برنامه ششم توسعه از ظرفیتها استفاده و در راستای اهداف تعیین شده حرکت کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: