• تشکیل 40 پرونده تخلف صنفی به ارزش 240 میلیارد تومان در قم

    تشکیل 40 پرونده تخلف صنفی به ارزش 240 میلیارد تومان در قم

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: در روزهای اخیر 40 پرونده تخلف صنفی به ارزش 240 میلیارد تومان در قم تشکیل شده است.


   به گزارش شاتا سیجانی در نخستین جلسه ستاد مبارزه با احتکار و اختفای کالا با اعلام این خبر گفت: کارخانه تولید شمش آلومینیوم، لوازم خانگی، دریافت کنندگان ارز از جمله دلار و یوان در شرکت های وارداتی محصولات کشاورزی و مصنوعات فلزی و عرضه خارج از شبکه بیشترین رقم تخلفات را به خود اختصاص داده اند.
   وی با اشاره به تخلفات شناسایی شده افزود : اختفاء و امتناع از عرضه کالا(7پرونده)، عدم اجرای تعهدات وارد کنندگان در قبال دریافت ارز دولتی(2پرونده)، عرضه خارج از شبکه (26پرونده) و عدم اعلام موجودی کالا(5 پرونده از عمده تخلفات شناسایی شده توسط کارشناسان و بازرسان این سازمان بوده است که این واحدها و افراد خاطی جهت برخورد قضایی به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت: کنترل بازار، جلوگیری از نوسانات قیمت و پیشگیری از کمبودهای احتمالی کالاهایی چون؛ غلات، کالاهای اساسی (همچون روغن نباتی و شکر)، مواد پروتئینی، نهاده های دامی، مواد اولیه تولید، حبوبات، لوازم خانگی، لوازم یدکی، کاغذ چاپ، تحریریه و روزنامه، انواع پودرهای شوینده و مصالح ساختمانی از اولویت های طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کالای این سازمان می باشد.
   سیجانی تصریح کرد: جلسات ستاد مبارزه با احتکار و اختفا در روزهای آینده با جدیت ادامه خواهد یافت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: