• رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین:

   ۳۵۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان قزوین تشکیل شد

   ۳۵۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان قزوین تشکیل شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 3 هزار و ۵۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت در دومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین با بیان این مطلب، افزود: کمیسیون فرعی مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان‌ها با همکاری اتاق اصناف فعال شده است.

   وی بیان کرد: تاکنون دو هزار و ۵۰۰ رای در این زمینه صادر شده است.

   پرزحمت گفت: با ابلاغ دولت و مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور ورود یک هزار و ۴۰۰ قلم کالا به کشور ممنوع اعلام شده که این تصمیم دولت در راستای حمایت از صنایع و تولیدکنندگان داخلی انجام گرفته که مورد استقبال صنعتگران قرار گرفته است.

   ثبت نام طرح ناظران افتخاری

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: با توجه به برنامه های دولت و نظر به شرایط ویژه اقتصادی کنونی و ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود برای ایجاد ثبات و نظارت بر بازار، ضرورت استفاده حداکثری از مشارکت‌های مردمی برای تحقق این مهم و توجه بیش از پیش به طرح ناظران افتخاری در دستورکار قرار گرفته است.

   پرزحمت بیان کرد: افراد علاقمند در صورت تمایل با مراجعه به پورتال سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان می توانند نسبت به ثبت نام در گروه ناظران‌افتخاری، اقدام کنند.

   دومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان روز یکشنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی «استاندار قزوین» و اعضای کمیسیون در محل استانداری قزوین برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: