• سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا رونمایی می‌شود

   رییس ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در بخش صنعت، معدن و تجارت:

   سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا رونمایی می‌شود

   سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا رونمایی می‌شود

   رییس ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در بخش صنعت، معدن و تجارت، با بیان اینکه شفاف‌سازی مسیر ورود و عرضه کالا یکی از عوامل مهم در جلوگیری از قاچاق کالا به شمار می رود، از رونمایی سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا تحت شبکه ایران کد خبر داد.

   به گزارش شاتا، امیرحسین میرمحمدصادقی با بیان اینکه حرکت رو به جلوی دولت الکترونیک آغاز شده و باید گسترش پیدا کند، اعلام کرد که امروز از ابزارهای ردیابی و تایید اصالت کالا در پاویون وزارت صنعت معدن و تجارت در نمایشگاه الکامپ با حضور مقامات این وزارت خانه و معاونین وزیر رونمایی خواهد شد.

   وی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت به اهمیت توسعه دولت الکترونیک واقف است و در تلاش است تا در بزرگترین رویداد بین‌المللی آی‌تی ایران مهمترین دستاوردهای خود در این زمینه را به بهترین نحو ارایه کند.

   میرمحمدصادقی افزود: ارایه و راه‌اندازی سامانه‌های دولت الکترونیک از سوی حاکمیت بخشی از کار و استفاده مردم از آنها بخشی دیگر است که ما جهت سهولت در امر استفاده از سامانه‌های دولت الکترونیک به مردم و کسب و کارها در این رابطه آموزش خواهیم داد و حتی برخی از این آموزش‌ها در قالب کارگاه در ایام نمایشگاه الکامپ برای مردم قابل دسترسی است.

   رییس ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در بخش صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تا جای ممکن نیروی انسانی باید از فرایندهای بروکراتیک حذف شوند تصریح کرد: نباید نیروی انسانی که توان ارائه خلاقیت و ایده دارد در بند فعالیت‌های بروکراتیک قرار بگیرد به همین خاطر نیز امروز از سامانه ارتباطات ابری وزارت صنعت معدن و تجارت رونمایی شد تا بخش‌های عمده‌ای از فعالیت‌های اداری به خصوص در مورد ارتباط واحدهای مختلف با هم از طریق سامانه انجام بگیرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: