• رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:

   ۲۵۵ واحد در سامانه بهین یاب استان قزوین ثبت نام کردند

   ۲۵۵ واحد در سامانه بهین یاب استان قزوین ثبت نام کردند

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: تاکنون ۲۵۵ واحد در سامانه بازسازی ونوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال ۹۶ و چهار ماهه نخست سال ۹۷ ارایه کرد.

   وی در این باره تصریح کرد: تاکنون به ۶۱۷ واحد در بخش های صنعت، معدن و کشاورزی ۴۵۳ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید و به ۴۳۰ واحد ۴۷۱ میلیارد تومان تسهیلات مستقیم در استان پرداخت شده است.

   پرزحمت یادآور شد: تاکنون ۲۵۵ فقره متقاضی در سامانه بازسازی ونوسازی بهین یاب در استان ثبت نام کرده اند و ۹ مورد تسهیلات به مبلغ ۲۸ میلیارد تومان پرداخت شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین همچنین با اشاره به آخرین پرداختی های تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان قزوین گفت: در ۲ هفته گذشته ۱۳ مورد تسهیلات رونق تولید به مبلغ ۱۰۶ میلیارد ریال پرداخت شده است.

   پرزحمت همچنین گفت: در دو هفته گذشته ۲۶ فقره بازدید توسط کمیته بررسی سازمان انجام شده که ۲۰ فقره مورد موافقت قرار گرفته است.

   در ادامه جلسه به مشکلات ۴ واحد در بخش های تولیدی، صنعتی و کشاورزی رسیدگی و تصمیمات لازم در کارگروه اتخاذ شد.

   گفتنی است که جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی «معاون اقتصادی استاندار» و مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها در سالن باغستان قزوین برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: