• تشکیل کمیته ساماندهی کارگاه های تولیدی و خدماتی سطح شهر استان البرز

   تشکیل کمیته ساماندهی کارگاه های تولیدی و خدماتی سطح شهر استان البرز

   تشکیل کمیته ساماندهی کارگاه های تولیدی و خدماتی سطح شهر استان البرز

   به گزارش شاتا؛ « رضا صادقی» افزود:  در این کمیته نمایندگانی از استانداری البرز، سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرمانداری کرج، شهرداری، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل حفاظت محیط زیست، مجمع امور صنفی و سایر ادارات کل، سازمان ها، نهادها و ارگان های مربوطه حضور خواهند داشت و موانع، مشکلات، اولویت ها، راهکارها و همچنین پیگیری اقدامات پیشین مورد بررسی دقیق قرار می گیرند.
   وی تصریح کرد: ریاست این کمیته بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و دبیری آن بر عهده شهرداری کرج بوده و در همین راستا شهرداری موظف شده است در اسرع وقت نسبت به تهیه یک گزارش جامع اقدام نماید.
   صادقی ادامه داد: تشکیل تعاونی ها و اتحادیه های جدید برای صنوف تولیدی و خدماتی با هدف تامین تسهیلات لازم جهت استقبال صنوف از این طرح؛ مسئولیتی ویژه بوده که به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجمع امور صنفی کرج جهت انجام و به نتیجه رساندن سپرده شده است.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان در ادامه یادآور شد: هدف اصلی طرح ساماندهی انتقال، تجمیع و ساماندهی کارگاه های صنفی، صنعتی و خدماتی برای یک مکان مشترک می باشد که در صورت همکاری سازنده دستگاه های متولی می توانیم این امر را به نتیجه برسانیم.
   وی خاطر نشان کرد: در راستای تشویق بیش از پیش واحدهای صنفی و صنعتی جهت استقرار در شهرک های صنفی و صنعتی به ویژه شهرک های خارج از شعاع 120 کیلومتری تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نسبت به ایجاد هماهنگی های لازم با همکاری و مساعدت ارگان های متولی به ویژه اداره کل امور مالیاتی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام خواهد کرد.
   ساماندهی واحدهای تولیدی موجود در سطح شهر و استقرار آنها در شهرک های صنفی و صنعتی در ابتدا از طریق معاونت توسعه بازرگانی داخلی و معاونت امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، با  ارائه تعریف جامعی از "صنف" و "صنعت"، پس از طی کردن مراحل قانونی نسبت به تفکیک واحدها به «گروه صنفی» و «گروه صنعتی» اقدام می گردد.

    

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: