• به همراه معاون اول رییس جمهور:

   دکتر غضنفری وارد مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی شد

   دکتر غضنفری وارد مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی شد

   دکتر غضنفری وارد مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی شد

   به گزارش شاتا محمدرضا رحیمی بعد از ظهر امروز (دوشنبه) برای رسیدگی به وضعیت مردم زلزله زده شهرستانهای اهر، ورزقان و هریس و همدردی و دلجویی از آسیب دیدگان، وارد تبریز شد و از سوی استاندار و مقامات ارشد محلی استان مورد استقبال قرار گرفت.
   در این سفر معاون اول رییس جمهور قرار است از نزدیک وضعیت مناطق زلزله زده را بررسی کرده و به ارزیابی میزان خسارات و آسیبهای وارد شده پرداخته و دستورات لازم را جهت تخصیص اعتبارات، جبران خسارات و بازسازی مناطق زلزله زده صادر کند.
   رحیمی در این سفر ضمن نظارت بر روند پشتیبانی و امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده دستورات لازم را برای تسریع در انجام عملیات امداد رسانی به زلزله زدگان صادر خواهد کرد.
   علاوه بر وزیر صنعت، معدن و تجارت، حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی، وزرای جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ، رییس کل بانک مرکزی ، شماری از مدیران عامل بانک ها و چند نماینده مجلس شورای اسلامی و رییس سازمان دامپزشکی کشور معاون اول رییس جمهور را در این سفر همراهی می کنند و قرار است در این سفر کارگروه ویژه مربوط به بررسی وضعیت زلزله زدگان به ریاست رحیمی برگزار شده و تدابیر لازم برای کمک رسانی و امداد هر چه بیشتر به مردم زلزله زده شمال غرب کشور اندیشیده شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: