• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:

   سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با تشکیل میز خدمت پاسخگوی صنعتگران و تجار است

   سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با تشکیل میز خدمت پاسخگوی صنعتگران و تجار است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: این سازمان با تشکیل میز خدمت در ساختمان اصلی این دستگاه اجرایی به صورت روزانه و مستمر پاسخگوی صنعتگران استان برای حل مشکلات و مسایل پیش رو در بخش های مختلف است.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی با بیان این مطلب، افزود: در این شرایط اقتصادی نیاز است با اجرای طرح های مختلف از جمله تشکیل میز خدمت از صنعتگران و تولیدکنندگان استان حمایت بیشتری به عمل آید.

   وی با اشاره به ضرورت گسترش سطح تعامل مسؤولان اقتصادی استان با تولیدکنندگان و صنعتگران فعال گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت قم تلاش کرده است با فراهم ساختن زمینه حضور میدانی مدیران بخش های مختلف خود در میان فعالان اقتصادی حوزه صنعت و تجارت، به مسایل و درخواست های آنان به شیوه موثرتری پاسخ دهد.

   سیجانی با بیان این که تشکیل میز خدمت در سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، عمل به دستورالعمل و بخشنامه دولت تدبیر و امید در خصوص لزوم رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع است، ادامه داد: میز خدمت از سرگردانی ارباب رجوع جلوگیری می کند و باعث تسریع در انجام کار آنان می شود و به نوعی سلامت اداری را در سازمانهای دولتی عملیاتی تر می کند.

   رییس سازمان صنعت قم گفت: میز خدمت در سه بخش صنعت، معدن و تجارت تشکیل شده است و رییس اداره مربوطه و یا کارشناس مسؤول آن در محل تشکیل میز خدمت حضور دارند و مشاوره های مقدماتی و تخصصی لازم را به مراجعان، ارایه می دهند.

   سیجانی افزود: یکی از مزایای میز خدمت جلوگیری از اتلاف وقت ارباب رجوع و ارجاع کار او به روزهای آینده است، به نحوی که حتی اگر مسئول مورد نظر در زمان مراجعه ارباب رجوع در اداره حضور نداشته باشد، کارشناسان حاضر در میز خدمت پاسخگوی وی خواهند بود.

   وی ادامه داد: با اجرای سامانه های الکترونیکی و تشکیل پرونده های مراجعان از این طریق، میزان مراجعه حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت قم بسیار کاهش یافته است و کارشناسان حاضر در بخش میز خدمت، راهنمایی های لازم برای ثبت الکترونیکی درخواست شان ارایه می دهند تا نیازی به حضور ارباب رجوع در مراحل بعدی نباشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: