• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:

   60 درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم در سال 97 اجرایی شده است

    60 درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قم در سال 97 اجرایی شده است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 97 بیش از 200 مصوبه داشته که تاکنون 60 درصد آن‌ها اجرایی و مابقی آن‌ها درحال پیگیری است.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی روز یکشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در تالار امام رضا(ع) فرمانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه ستاد تسهیل در سال 97تاکنون16 جلسه را برگزار کرده است، بیان کرد: در این کارگروه بیش از 200 مصوبه داشته که تا کنون 120 مصوبه آن‌ اجرایی و مابقی آن‌ها درحال پیگیری و اجرا است.

   وی با مهم ارزیابی کردن جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، اضافه کرد: بنا دستور رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هدف بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تلاش در جهت رفع آنها ،جلسات کارگروه یک هفته درمیان در محل واحدهای صنعتی با حضور اعضا برگزار می شود وتاکنون چهار جلسه در محل واحدهای صنعتی برگزار شده است.

   سیجانی با اشاره به عملکرد کمیته نظارت بر دریافت هزینه کرد تسهیلات رونق تولید، بیان کرد: تا کنون سیزده جلسه با حضورنمایندگان دستگاهای مرتبط برگزار شده که حاصل آن پس از بازدید از 73 واحدصنعتی دریافت کننده تسهیلات رونق تولید وبررسی موارد مرتبط 3887 نفر تثبیت اشتغال و152 نفر افزایش اشتغال بوده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در پایان بیان کرد: 2 هزار و 394 واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در قم وجود دارد که از این تعداد 2 هزار و 256 واحد مربوط به صنایع کوچک، 75 واحد مربوط به صنایع متوسط و 63 واحد مربوط به صنایع بزرگ است؛ همچنین حدود 54 هزارنفر در واحدهای صنعتی استان مشغول به کار هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: