• دیدار شریعتمداری با خانواده شهدای 7 تیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت

   دیدار شریعتمداری با خانواده شهدای 7 تیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت

   دیدار شریعتمداری با خانواده شهدای 7 تیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : فشارهای خارجی و تحریمهای بر علیه نظام و ملت باعث نزدیک شدن و متحد تر کردن همه قوا و مسوولین شده است و این نشان میدهد با وجود اختلاف سلیقه می توانیم از مشکلات عبور کنیم .

   به گزارش شاتا محمد شریعتمداری دردیدار با خانواده شهدای 7 تیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت با تجلیل از شخصیت والای شهید بهشتی و فضایل اخلاقی و علمی ایشان تاکید کرد : بهشتی اهل تقوی و نظم بود و ما با نیز با تاکید بر رعایت مفاهیم و ارزشهای دینی و علم و اقتصاد می توانیم کشور را به پیش ببریم .
   وی در ادامه با اشاره به واحدهای فعال تولیدی در کشور افزود : در حال حاضر حدود 80 هزار واحد تولیدی و نزدیک به 590شهرک صنعتی در کشور فعالند و این نشان از رشد و پویایی و پیشرفت صنعت و تولید کشور دارد .
   گفتنی است 7 شهید حادثه انفجار دفتر ریاست جمهوری در 7 تیرماه ازمدیران ارشد وزارت بازرگانی سابق بودند که عبارتند از : شهید اسلامی سرپرست وزارت بازرگانی سابق ، شهید شاهوی معاون بازرگانی داخلی ، شهید اسد الله زاده معاون وزیر و شهید امین زاده معاون وزیر بازرگانی سابق ، شهید پاک نژاد مدیر عامل شرکت کاغذ و چوب ، شهید رواقی مدیر عامل شرکت سهامی فرش ایران و شهید سرحدی مدیر عامل شرکت شهرو روستا .
   در این جلسه همچنین مشاور وزیر صنعت ، معدن و تجارت از راه اندازی کمیته خدمات رسانی به ایثارگران و با دستور شریعتمداری خبر داد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: