• تولید کنندگان داخلی پیمان نامه کیفیت امضا می کنند

   غنیمی فرد:

   تولید کنندگان داخلی پیمان نامه کیفیت امضا می کنند

   تولید کنندگان داخلی پیمان نامه کیفیت امضا می کنند

   تولید کنندگان داخلی پیمان نامه کیفیت امضا می کنند

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران«شاتا»، «هادی غنیمی فرد» که در یک نشست خبری به مناسبت روز ملی صنعت و معدن سخن می گفت با بیان اینکه تولید ملی باید در فرهنگ ملی شناخته شود افزود: گرامیداشت یک دهه با عنوان دهه تولید ملی بجای یک روز با عنوان روز صنعت و معدن می تواند در این فرهنگ سازی تاثیر بسزایی داشته باشد.
   وی در ادامه با تاکید بر لزوم ارتقای کیفی تولیدات داخل گفت: امسال برای ارزیابی افرادی که در عرصه تولید فعال هستند یک کارگروه خاص ایجاد شده و تولیدکنندگان با ارائه فرم‌‌های خوداظهاری، اطلاعات مربوط به خود را برای ارزیابی در اختیار کارگروه قرار می‌دهند.
   وی ادامه داد: ‌در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن از واحدهای صنعتی موفق تقدیر خواهد شد که از جمله آنها می‌توان به 11 واحد صنایع فلزی، 5 واحد نساجی، 6 واحد ماشین‌سازی، 6 واحد برق و الکترونیک و 4 صنعت پیشکسوت اشاره کرد.
   غنیمی فرد گفت: در این مراسم برای نخستین بار از واحدهای تحقیقاتی، مراکز فنی و مهندسی، طرح‌های دانش‌بنیان و شهرک‌های صنعتی موفق تقدیر می‌شود.
   به گفته وی، در مجموع امسال 69 واحد نمونه صنعتی، معدنی، تحقیقاتی، دانش‌بنیان و شهرک صنعتی تقدیر خواهد شد.
   وی در ادامه با انتقاد از برخی مشکلات داخلی برای بخش صنعت اظهار داشت: در حال حاضر با دو نوع تحریم روبرو هستیم که یکی تحریم‌های خارجی است و دیگری مشکلات و محدودیت‌های موجود در داخل کشور است.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: