• اوایل تیر ماه ابزارهای جدید تامین مالی در بخش تولید اعلام می شود

   شجاعی:

   اوایل تیر ماه ابزارهای جدید تامین مالی در بخش تولید اعلام می شود

   اوایل تیر ماه ابزارهای جدید تامین مالی در بخش تولید اعلام می شود

   اوایل تیر ماه ابزارهای جدید تامین مالی در بخش تولید اعلام می شود

   به گزارش «شاتا»، «سید علیرضا شجاعی» در یک نشست خبری که به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن برگزار شد افزود: ابزارهای جدید تامین مالی در حوزه تولید، از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت در اوایل تیر ماه امسال اعلام می شود.
   وی به 10 محور برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جاری در حوزه تولید اعلام کرده است، گفت: رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، تکمیل ظرفیت واحدهای تولیدی، اتمام طرح های نیمه تمام، تامین مالی ،توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی و غیره از جمله این سرفصل ها است.
   وی گفت: در چند روز گذشته بحث بهبود فضای کسب و کار کلید خورد و موضوع تامین مالی و ابزارهای جدیدی که باید در این حوزه به کار گرفته شود، مطرح شد.
   شجاعی بهبود کیفیت محصولات و قیمت تمام شده،به کارگیری تکنولوژی های روز،افزایش صادرات غیرنفتی،برنامه ریزی استانی و تقویت فرهنگ عمومی جامعه در مصرف کالاهای تولید داخل را از دیگر برنامه های این وزارتخانه در راستای تقویت تولید ملی اعلام کرد.
   سخنگوی وزارت صنعت،معدن و تجارت گفت: برای صیانت از واحدهای تولیدی موجود 300 میلیاردتومان اعتبارتصویب شده بود که به استان ها تعلق گرفت تا برای حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در اختیار آنها قرار گیرد.
   وی همچنین از برگزاری سه نمایشگاه در این راستا خبر داد و گفت: نمایشگاه ساخت ایران با شعار' تولید ملی صادرات محور'،نمایشگاه صنعت و نمایشگاه بومی سازی درسال جاری برگزار می شوند.
   شجاعی به شناسایی واحدهای مشکل دار در کارگروه حمایت از تولید اشاره کرد و افزود: در سال جاری برای رسیدگی هر چه سریعتر به امور،ستاد تسهیل اختیاراتی را به استان ها تفویض کرد تا جلسات استانی زیر نظر استانداری ها تشکیل شود و تمام موارد احصا و دسته بندی شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: