• تا اطلاع ثانوی هرگونه فروش مدت دار خودرو ممنوع است

   سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:

   تا اطلاع ثانوی هرگونه فروش مدت دار خودرو ممنوع است

   تا اطلاع ثانوی هرگونه فروش مدت دار خودرو ممنوع است

   سخنگوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: براساس دستورالعمل اخیر این سازمان، شرکتهای واردکننده موظف شدند تا اطلاع ثانوی نسبت به قطع تمام برنامه های فروش مدت‌دار بیش از 30 روز انواع خودرو با عناوین مختلف شامل پیش فروش ، فروش مشارکتی و مشارکت در تولید سریعا اقدام کنند.

   به گزارش شاتا، غلامرضا کاوه با بیان این مطلب، افزود: براساس تصمیمات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ، جهت ابطال تمام ثبت سفارش های صادر شده قبل از تاریخ 31 خرداد 1397 واردات خودرو که از طریق سیستم بانکی تامین ارز نشده‌اند ، واردکنندگان خودرو ملزم شدند ضمن اعمال تمهیدات ﻻﺯﻡ ﺟﻬﺖ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺩﺳﺘﻮﺭﺍﻟﻌﻤﻞ ﻓﻮﻕﺍﻟﺬﮐﺮ، هر چه سریعتر در خصوص تعیین تکلیف آن بخش از تعهداتشان که به واسطه تصمیمات گرفته شده امکان تحقق نخواهند داشت ، اقدام کنند.

   وی ضمن تاکید بر لزوم اجرای دقیق مفاد بخشنامه های فوق الذکر ، بیان کرد : در بازرسی های دوره ای توسط کارشناسان این سازمان و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانها بر نحوه فروش شرکت‌ها در سراسر کشور نظارت شده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا طرح شکایت توسط مصرف کنندگان ، با شرکت‌های متخلف برخورد قانونی انجام می شود.

   کاوه همچنین از شهروندان خواست تا کماکان هرگونه موارد تخلف یا تخطی از توافقات به عمل آمده را با تلفن 124 برای رسیدگی در میان بگذارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: