• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:

   ۹۴۴ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید در قزوین پرداخت شده است

   ۹۴۴ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید در قزوین پرداخت شده است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۹۴۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به یک هزار و ۸۰ واحد صنعتی، کشاورزی، خدماتی و معدنی در استان پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین در این جلسه با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال گذشته و چهار ماهه امسال ارایه کرد.

   وی تصریح کرد: تاکنون یک هزار و ۸۰ واحد در بخش صنعت، معدن و کشاورزی به مبلغ ۹۴۴ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت مستقیم و رونق تولید و انتقالی از سال ۹۶ در استان پرداخت شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یادآورشد: استان قزوین با ۲۴۱ فقره نظارت در بخش تسهیلات کشاورزی و صنعت رتبه دوم را در کشور کسب کرده است.

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین در ادامه به تسهیلات پرداخت شده در دو هفته اخیر اشاره کرد و گفت:در مدت یادشده تعداد ۱۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۷۷ میلیارد ریال به تولیدکنندگان و صنعتگران استان قزوین پرداخت شده است.

   جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی «معاون اقتصادی استاندار» و مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها در محل استانداری قزوین برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: