• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

   صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد

   صدور اولین پروانه تحقیق و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور اولین پروانه تحقیق وتوسعه برای کارخانه آجر دهدشت با امضا وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

   به گزارش شاتا ، داریوش دیودیده در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان دنا با اعلام این خبر، افزود: شرکت نما سازان مروارید (آجر دهدشت)با داشتن پروانه بهره برداری و با ۴سال سابقه، در هفته گذشته موفق به دریافت پروانه تحقیق و توسعه از دست وزیر صنعت، معدن و تجارت شد.

   وی تصریح کرد: این کارخانه با داشتن نیروهای علمی ومتخصص در رشته های گوناگون به ویژه در ساختار آزمایشگاهی، تحقیق و توسعه جهت انجام فعالیت‌های تحقیقات توسعه ای و کاربردی و دریافت گواهی های مقدماتی و تکمیلی از مرکز آموزش وتحقیقات صنعتی ایران موفق شد برای نخستین بار در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد اولین پروانه تحقیق و توسعه را به خود اختصاص دهد.

   دیودیده اضافه کرد: این امر موجبات رونق تولید و افزایش کمی و کیفی محصولات و همچنین افزایش صادرات را برای این واحد تولیدی فراهم می کند.

   وی در پایان گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت ضمن حمایت از بنگاههای تولیدی صنعتی، آمادگی لازم را برای هدایت و تسهیل موضوع تحقیق و توسعه برای تمامی واحد های تولیدی صنعتی را دارد که این موضوع نتایج ارزشمندی در میزان بهره وری و افزایش کمی وکیفی محصولات آنها و در نهایت بازاریابی مطمئن محصولاتشان را خواهد داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.3638770580292 seconds.
memoryUsage : 45098Kb