• اعطای مشوق به صنوف تولیدی جهت استقرار در شهرکهای صنعتی

   معاون وزیر صنعت، معدن تجارت خبرداد:

   اعطای مشوق به صنوف تولیدی جهت استقرار در شهرکهای صنعتی

   اعطای مشوق به صنوف تولیدی جهت استقرار در شهرکهای صنعتی

   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در نشست مشترک با روسای تشکل‌های تخصصی و اتحادیه کفش تهران گفت: مشوق های مناسبی به صنعتگران حوزه کیف و کفش و مصنوعات چرمی جهت استقرار در شهرکهای صنعتی اعطا می شود.

   به گزارش شاتا ، صادق نجفی در این نشست هماهنگی با گمرک جهت تسهیل ورود مواد اولیه ضروری به کشور را در اولویت سازمان بیان کرد و از اعطای مشوق ها در واگذاری اراضی صنعتی به صنعتگران جهت استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی خبر داد.

   معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت همچنین توسعه بازار صادراتی در صنعت کفش را در بهبود وضعیت تولید این صنعت موثر برشمرد و خواستار مدیریت صادرات محصولات آن شد.

   نجفی به اتحادیه صنعت کیف وکفش چرم پیشنهاد داد طرحی جهت صادرات کفش به کشورهای روسیه ،اکراین ، بلاروس و... تهیه و مزیت های حضور در این بازارها را مورد بررسی قرار دهند.

   وی بیان کرد: امسال یک هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار از محل تبصره 6 قانون بودجه سال 97 جهت مشوق‌های صادراتی برای خوشه های صنعتی، واحدهای دانش بنیان ،استارتاپ ها و... در نظر گرفته شده است که با همکاری سازمان توسعه تجارت می توان برای صنعت کفش نیز در صورت ارایه طرح جامع مدیریت صادرات و برنامه ریزی برای بازارهای هدف،ا عتباراتی در نظر گرفت.

   در نشست مشترک معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با نمایندگانی از اتحادیه‌های کفش تهران، مشکلات و موانع پیش روی تولید این صنعت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیات و راهکارهای لازم جهت بهبود وضعیت تولید این صنعت اتخاذ شد.

   تسهیل در ورود مواد اولیه ضروری صنعت کیف وکفش چرم ،افزایش قیمت تمام شده تولید ، فقدان بازارهای صادراتی متنوع ، تسریع در استقرار واحدهای صنفی تولیدی در شهرکهای صنعتی از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: