• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:

   بررسی مشکلات ۱۱۷ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین

   بررسی مشکلات ۱۱۷ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سه ماهه نخست امسال مشکلات ۱۱۷واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت روز شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور منوچهر حبیبی «معاون اقتصادی استاندار قزوین»، مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند مصوبات کارگروه رفع موانع تولید در چهار ماهه نخست سال ۹۷ ارایه کرد.

   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین گفت: در سه ماهه نخست سال ۹۷ برای ۱۱۷ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین مطرح و تصمیم گیری شده و در مجموع ۲۲۱ مصوبه داشته است که از این مصوبات ۶۰ درصد مربوط به بانک و 9.5 درصد مربوط به اداره امور مالیاتی و ۱۲/۲ درصد مربوط به تامین اجتماعی و ۱۸ درصد مربوط به سایر دستگاههای اجرایی است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین همچنین در ادامه ضمن اشاره به آخرین مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۹۷ گفت:تاکنون ۶۰ درصد این مصوبات انجام شده است و ۴۰ درصد مصوبات در دست اقدام است.

   در ادامه جلسه امروز به مشکلات ۴ واحد در بخش های تولیدی، صنعتی و کشاورزی در غالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی و تصمیمات لازم در کارگروه اتخاذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: