• سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد :

   پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه صنایع غذایی جنوب کرمان

   پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه صنایع غذایی جنوب کرمان

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه نیلی صنعت که جزو بزرگترین کارخانه های صنایع غذایی جنوب شرق کشور می باشد با پیشرفت فیزیکی 85 درصدی خبر داد و گفت : این کارخانه در حال تکمیل بوده و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

   به گزارش شاتا مروجی فرد همچنین در جلسه ای با حضور سرمایه گذار طرح، فرماندار شهرستان عنبرآباد، معاون شرکت شهرک های صنعتی استان و رئیس نمایندگی شرکت شهرک های صنعتی جنوب کرمان جهت رفع موانع پیش روی این طرح مهم صنایع غذایی منطقه برگزار و از نزدیک روند تکمیل کارخانه را بررسی کرد.

   وی ضمن اشاره به حل مشکل تسهیلاتی این کارخانه بزرگ، گفت: تاکنون مبلغی بالغ بر 70 میلیارد ریال تسهیلات برای راه اندازی فاز ابتدایی به این طرح پرداخت شده است.

   مروجی فرد اظهار داشت: سرمایه گذاری کامل این طرح بالغ بر 510 میلیارد ریال می باشد که تاکنون 380 میلیارد ریال هزینه شده است.

   وی افزود: این طرح پس از تکمیل فاز ابتدایی توانایی ایجاد اشتغال برای 100 نفر به صورت مستقیم را دارد. همچنین پس از تکمیل سه فاز برای 514 نفر اشتغالزایی خواهد کرد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان همچنین گفت: با پرداخت این تسهیلات سه فاز ابتدایی این کارخانه بزرگ که شامل تولید رب گوجه فرنگی با ظرفیت 500 تن، سورتینگ و بسته بندی خرما با ظرفیت 5000 تن و سردخانه با ظرفیت 5000 تن، در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

   شایان ذکر است راه اندازی این کارخانه کمک شایانی در جهت حل مشکلات کشاورزی منطقه از طریق فرآوری محصولات و همچنین تولید ارزش افزوده بیشتر با بسته بندی آنها خواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: