• رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد:

   تشکیل ستاد تنظیم بازار در شهرستان های استان کهگیلویه و بویر احمد

   تشکیل ستاد تنظیم بازار در شهرستان های استان کهگیلویه و بویر احمد

   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ستاد تنظیم بازار بصورت ماهیانه در هر یک از شهرستان های استان خبر داد .

   به گزارش شاتا داریوش دیودیده در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان دنا افزود : :بنا به شرایط موجود در بازار استان و حتی کشور،سازمان صنعت،معدن و تجارت برای برون رفت از این شرایط،برنامه های خاصی را تدوین نموده و دنبال بهترین راهکار مناسب برای ارامش بازار هست.

   دیودیده ادامه داد :با تامین و ذخیره سازی کالاهای اساسی در انبارها و سردخانه های شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت غله و خدمات بازرگانی دولتی ،هیچگونه کمبودی نداریم و جای هیچ نگرانی نیست.
   وی اضافه کرد : در ادامه برنامه های تامین و توزیع ،بر نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاها و خدمات توجه ویژه داریم و بر این اساس با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی استان و دیگر دستگاههای نظارتی ،از اول تیرماه طرح تشدید بازرسی کلید خورده و بازار را رصد می کنیم لذا این روند ادامه دارد تا ارامش نسبی بر بازار حاکم شود.
   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد حمایت از واحدهای تولیدی را یکی دیگر از برنامه های اولویت دار سازمان دانست و عنوان کرد:با استفاده از ظرفیت کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و همکاری بانک های عامل مشکلات واحدهای تولیدی اعم از صنعتی،معدنی و کشاورزی را بررسی و مرتفع میکنیم و در همین راستا در یکسال اخیر تعداد زیادی واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشتند.
   دیودیده تعداد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته در پانزده روز گذشته را، ۱۶۱۷ مورد بیان کرد و گفت: از این مجموع بازرسی انجام شده ،۱۸۹متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده راهی تعزیرات حکومتی شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: