• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:

   3 ماهه نخست امسال بیش از 44 هزار بازرسی در سیستان و بلوچستان انجام شد

   3 ماهه نخست امسال بیش از 44 هزار بازرسی در سیستان و بلوچستان انجام شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در سه ماهه ابتدایی امسال 44 هزار و 983 بازرسی توسط بازرسان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان صورت پذیرفته که منجر به تشکیل یک هزار و 627 پرونده تخلف گردیده که جهت رسیدگی به مراجع ذیربط ارسال شده است .

   به گزارش شاتا، نادر میرشکار با بیان این مطلب، افزود: در سه ماهه ابتدایی امسال 860 مورد گزارش مردمی توسط ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان دریافت شده که 605 مورد تلفنی، 45 مورد کتبی، 150 مورد حضوری ، از طریق پورتال 13 مورد و 47 مورد نیز از طریق پیامگیر بوده است.

   وی ادامه داد: 357 مورد متخلف شناخته شده، 420 مورد غیر متخلف ، 52 مورد در دست بررسی و 31 مورد نیز منجر به رضایت شاکی شده است .

   میرشکار بیان کرد: در 3 ماهه امسال تمامی گزارشات دریافتی مربوط به گرانی بوده و هیچ گونه گزارشی در خصوص کمبود کالا دریافت نشده است که بیشترین گزارشات مربوط به میوه و سبزی ، مرغ و گوشت ، بنزین و گاز ، نوشابه ، روغن مایع و لبنیات می باشد .

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در 3 ماهه ابتدایی امسال سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در کنار انجام بازرسی 5 طرح ویژه نظارتی و تخصصی از جمله ویژه نوروز ، محصولات زراعی ، ماه مبارک رمضان ، مصالح ساختمانی و طرح ویژه نظارتی طلا و جواهر را با همکاری اصناف و مراجع و دستگاه های ذیربط اجرا کرده است .

   میرشکار در رابطه با نظارت در بخش آرد و نان افزود : در بازه ی زمانی 3 ماهه امسال در بخش آرد و نان یک هزار و 964 بازرسی در سطح استان انجام شد که منجر به تشکیل 77 پرونده تخلف شده که پرونده های متشکله جهت رسیدگی مراجع ذیربط ارجاع شده است.

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در پایان گفت : ستاد خبری بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان از طریق سامانه ی تلفنی 124 آماده ی دریافت پیشنهادات ، گزارشات و رسیدگی به شکایت مردمی می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: