• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌استان سمنان:

   ۶۰ درصد از تسهیلات رونق تولید در استان ‌سمنان جذب‌ شده است

   ۶۰ درصد از تسهیلات رونق تولید در استان ‌سمنان جذب‌ شده است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌استان سمنان با بیان اینکه بیش از یک هزار واحد تولیدی در این استان ‌تسهیلات رونق تولید دریافت می‌کنند گفت: ۶۰ درصد از تسهیلات رونق تولید در ‌سمنان جذب‌ شده است

   به گزارش شاتا ، بهروز اسودی ‌ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی در این شهرستان بیان کرد: 49 درصد از صنایع استان سمنان در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند و 51 درصد باقی‌مانده در خارج از شهرک‌های صنعتی فعالیت می‌کنند.

   وی با اشاره به اینکه سهم صنعت در حوزه اشتغال بیش از 50 هزار نفر است که 54 درصد از آن در درون شهرک‌های صنعتی است، تصریح کرد: 46 درصد از اشتغال ایجادشده در خارج از شهرک‌های صنعتی است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه تاکنون بیش از یک هزار و 694 واحد تولیدی در استان سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شدند افزود: 509 واحد از این تعداد در حوزه صنعت بالغ‌بر 11 هزار و 67 میلیارد ریال تسهیلات دریافت می‌کنند.

   وی از جذب 60 درصدی تسهیلات رونق تولید در استان سمنان خبر داد و گفت: 162 واحد تولیدی برای اجرای طرح توسعه‌ای بالغ‌بر 19 هزار و 727 میلیارد ریال تسهیلات ثبت‌نام کردند.

   اسودی با اشاره به اینکه پرداخت این تسهیلات بستر لازم برای ایجاد 6 هزار و 954 فرصت شغلی جدید را فراهم می‌کند اضافه کرد: درمجموع برای پرداخت 900 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان برنامه‌ریزی‌شده است.

   وی بیان کرد: در حال حاضر درخواست 991 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی برای دریافت تسهیلات رونق تولید موافقت شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان سهم بخش کشاورزی را 748 فقره تسهیلات به ارزش یک هزار و 410 میلیارد ریال دانست و اضافه کرد: 243 مورد تسهیلات در بخش صنعت به ارزش 6 هزار و 310 میلیارد ریال پرداخت می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: