• رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین:

   پرداخت۲۲میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی واحدهای تولیدی در قزوین

   پرداخت۲۲میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی واحدهای تولیدی در قزوین

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: تاکنون هشت فقره تسهیلات برای بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی به مبلغ ۲۲ میلیارد تومان پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا، علی پرزحمت در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین، با بیان این مطلب، افزود: استان قزوین با ۲۲۱ فقره نظارت در بخش تسهیلات کشاورزی و صنعت رتبه دوم را در کشور دارد.

   وی بیان کرد: در مجموع تاکنون یک هزار و ۶۲ واحد در بخش صنعت، معدن و کشاورزی به مبلغ ۹۳۶ میلیارد تومان تسهیلات به صورت مستقیم و رونق تولید و انتقالی از سال ۹۶ در استان پرداخت شده است.

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین همچنین در ادامه با اشاره به تسهیلات بازسازی و نوسازی گفت: ۲۵۳ فقره ثبت نام در سامانه استان انجام شده و تاکنون ۸ فقره تسهیلات بازسازی و نوسازی به مبلغ ۲۲ میلیارد تومان پرداخت شده است.

   در ادامه جلسه به مشکلات ۲ واحد در بخش های تولیدی و کشاورزی در غالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رسیدگی و تصمیمات لازم در کارگروه اتخاذ شد.

   جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با حضور منوچهر حبیبی «معاون اقتصادی استاندار» و مدیران دستگاه های اجرایی استان و بانک ها برگزار شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین در این جلسه با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی، گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب و مصوبات کارگروه در سال ۹۶ و چهار ماهه نخست سال ۹۷ ارایه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: