• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:

   اشتغالزایی برای بیش از 6954 نفر با اجرای طرح توسعه در ۱۶۲ واحد تولیدی استان سمنان

   اشتغالزایی برای بیش از 6954 نفر با اجرای طرح توسعه در ۱۶۲ واحد تولیدی استان سمنان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با اجرای طرح توسعه در ۱۶۲ واحد تولیدی این استان با بیش از ۱۹ هزار و ۷۲۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای بیش از ۶ هزار و ۹۵۴ نفر شغل ایجاد می‌شود.

   به گزارش شاتا ، بهروز اسودی با بیان این مطلب، افزود: استان سمنان ظرفیت‌های مطلوبی در حوزه صنعتی و معدنی دارد که معرفی این ظرفیت‌ها به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌تواند بستر لازم برای ایجاد توسعه پایدار را فراهم کند.

   وی با بیان اینکه تحقق شعار سال یکی از رسالت‌های مهم این سازمان است، اضافه کرد: ۲ هزار و 4 واحد صنعتی در استان سمنان دارای پروانه بهره‌برداری است و درمجموع ۴۷ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها انجام‌شده است.

   اسودی با اشاره به اینکه ۵۰ هزار و ۷۶۱ نفر اشتغال در این بخش ایجادشده است، تصریح کرد: ۲ هزار و ۸۰ واحد در استان سمنان موفق به دریافت موافقت اصولی این سازمان برای تأسیس واحدهای صنعتی جدید در استان شدند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه این واحدها برای تکمیل و بهره‌برداری بالغ‌بر ۸۲ هزار و ۷۳۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نیاز دارند، گفت: با راه‌اندازی این واحدهای تولیدی ۵۴ هزار و ۱۲۹ شغل جدید در بخش صنعت استان سمنان ایجاد می‌شود.

   اسودی در پایان گفت: پرداخت تسهیلات رونق تولید برای تحقق اهداف توسعه‌ای و ایجاد اشتغال در استان سمنان در دستور کار است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: