• دشمنان جو روانی بازار را به راه انداختند ، اصناف و کسبه کنترل بازار را به دست گیرند

   مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان :

   دشمنان جو روانی بازار را به راه انداختند ، اصناف و کسبه کنترل بازار را به دست گیرند

   دشمنان جو روانی بازار را به راه انداختند ، اصناف و کسبه کنترل بازار را به دست گیرند

   مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: دشمنان با هدف گیری حوزه بازار و اصناف از ماه های قبل بدنبال این هستند که از طریق آشفتگی و تشویش، به نظام اقتصادی کشور ضربه بزنند.

   به گزارش شاتا سید محمود نوابی در همایش تجلیل از اصناف استان هرمزگان گفت : کشور ایران همیشه از گردنه های سخت عبور کرده و این بار نیز که دشمن جو روانی را در بازار به راه انداخته می توان با همکاری شورای اصناف، اتحادیه های صنفی و اتاق بازرگانی محیط بازار را برای کسبه و بازاریان امن کرد.
   وی بیان داشت: اصناف و کسبه باید خود کنترل بازار را در دست گرفته و نگذارند عده ای افراد سودجو و فرصت طلب، جو بازار را ملتهب کرده و به حوزه اصناف آسیب وارد کنند.
   رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بیان داشت: 3 میلیون واحد صنفی تولیدی، خدماتی و توزیعی در کشور داریم که از حوزه های مالیاتی، تامین اجتماعی و بیمه انتظار می رود به کمک اصناف و واحدهای تولیدی بیایند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: اصناف و بازاریان همواره پشتیبان نظام و انقلاب و امین مردم بوده و نقش اثرگذار و کلیدی در پیروزی از انقلاب داشتند.
   وی خاطرنشان کرد: باید شان و منزلت واحدهای صنفی، تولیدی، سرمایه گذاران، کارفرمایان و کارآفرینان در جامعه حفظ شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: