• برای نخستین بار در استان؛

   میز خدمت در سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان راه اندازی شد

   میز خدمت در سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان راه اندازی شد

   در راستای اجرای بخشنامه ریاست جمهوری ، میز خدمت در سازمان صنعت ، معدن و تجارت به عنوان اولین دستگاه اجرایی در استان زنجان مستقر و با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی فعال شد.

   به گزارش شاتا، ناصر فغفوری با بیان این خبر، افزود : به منظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان ، تکریم ارباب رجوع و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد و بر اساس بخشنامه ابلاغی از سوی ریاست جمهوری میز خدمت در سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مسقر و در حال ارایه خدمت به ارباب رجوع است.

   وی تصریح کرد: هم اکنون میز خدمت در سازمان در طبقه همکف ساختمان مرکزی مستقر بوده و با پذیرش ارباب رجوع از طریق فرایندهای تجمیع شده در همان مکان درخواست های مراجعان را پذیرش می کند و خدمات لازم را به آنها ارایه می دهد.

   فغفوری یادآور شد: در این راستا همکارانی از حوزه های مختلف صنعت ، معدن ، تجارت ، گروه نوسازی ، تسهیلات ، دبیر خانه و سایر حوزه هایی که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع دارند در باجه های مربوطه مستقر بوده و پاسخگوی ارباب رجوع هستند.

   شایان ذکر است در اولین روز از فعالیت میز خدمت در سازمان صنعت ، معدن و تجارت احمدی ، وقفچی و خاتمی «نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی» از اقدامات و فعالیت های سازمان در راستای فعالسازی میز خدمت بازدید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: