• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:

   بیش از 12 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل آماده پرداخت است

   بیش از 12 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان اردبیل آماده پرداخت است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 12 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی آماده پرداخت برای هفت طرح بررسی‌شده در این حوزه است که امیدواریم در زمینه رسیدگی به طرح‌های دیگر نیز شاهد همکاری و مشارکت مناسب مسؤولان و بانک‌های عامل باشیم.

   به گزارش شاتا، سیدحامد عاملی در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با بیان این مطلب، افزود: اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی از مهمترین اولویت‌ها در راستای ایجاد فرصت‌های اشتغال در این مناطق به شمار می‌رود که در صورت همکاری و مشارکت بانک‌‌ها می‌توانیم هر چه سریع‌تر زمینه برای اجرای آنها را فراهم آوریم.

   وی تصریح کرد: با وجود همکاری مناسب برخی بانک‌ها اما متاسفانه شاهد تاخیر و تعلل برخی دیگر از بانک‌ها در ارایه تسهیلات اشتغال به متقاضیان و طرح‌های معرفی‌شده هستیم که انتظار می‌رود بانک‌های عامل با تسریع در پرداخت این تسهیلات زمینه‌ساز حل مشکلات در حوزه اشتغال استان باشند.

   عاملی بیان کرد:‌ با توجه به هدفگذاری انجام شده برای ایجاد 20 هزار فرصت اشتغال در استان اردبیل با همکاری و مشارکت مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و نیز بانک‌های عامل می‌توان شاهد تحقق این هدف مهم در استان بوده و بخش عمده‌ای از مشکلات را در این حوزه برطرف کرد.

   شایان ذکر است که جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با حضور استاندار ، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مسؤولان این استان در اردبیل برگزار شد و مشکلات فراروی توسعه اشتغال در استان اردبیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: