• سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان:

   980 بازرسی در اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان جنوب کرمان انجام شد

   980 بازرسی در اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان جنوب کرمان انجام شد

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از اجرای کامل بازرسی های طرح ضیافت ویژه ماه رمضان در جنوب کرمان خبر داد.

   به گزارش شاتا، مروجی فرد افزود : همواره در ایام ماه مبارک رمضان برخی اقلام خوراکی‌ با تقاضای زیادی از سوی روزه داران مواجه می‌شوند که همین امر درنهایت به پررونق شدن و بهبود اوضاع فروشندگان منجر خواهد شد. این افزایش عرضه و تقاضا به طور طبیعی موجب سوء استفاده عده ای افراد سودجو و تخلف آنها در بازار می گردد که به همین علت بازرسی ها در مورد برخی از صنوف در این ماه تشدید می شود.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: این طرح با هدف تأمین و توزیع به‎ موقع کالاهای پرمصرف و برای جلوگیری از کمبود کالا در ماه مبارک رمضان با حضور بازرسیان این سازمان در جنوب کرمان انجام شد.

   وی هدف از اجرای طرح ضیافت را حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان و تأمین نیازهای ضروری مردم دانست و گفت: در قالب این طرح مقدار 440 تن گوشت مرغ منجمد، 30 تن گوشت قرمز و 291 تن برنج به شهروندان عرضه شده است.

   مروجی فرد افزود: در بازه زمانی اجرای این طرح، 980 مورد بازرسی از مراکز خرد وکلان در سطح عرضه توسط بازرسان این سازمان انجام شده که 17 مورد به صورت گشت مشترک با نهادهای مربوطه از جمله فرمانداری ها، تعزیرات حکومتی، اصناف، بهداشت و دامپزشکی بوده است.

   وی افزود : در این بازرسی ها، 85 فقره پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از 85 میلیون تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: